Deutsche Nationalitätenschule Werischwar
 
Utolsó nap

Utolsó nap

Az utolsó tanítási nap a nyolcadikosok bolondballagásával kezdődött, majd az elmúlt hónapok iskolai versenyeredményeit díjaztuk.

Az iskola dicsőségkönyvébe aranytollal írták be nevüket azok a tanulók, akik megyei és országos versenyeken nagyon jó eredményt értek el.

Az „Álom-bukósisak” rajzpályázat eredményhirdetésére és a legjobb pályaművek díjazására is sor került.

Majd a DÖK-verseny eredményhirdetése következett, idén a 6.a osztály nyerte meg az egész évi versenyt.

Gratulálunk minden díjazottunknak.

 

További képek a Galériában.