A nyolcadikos osztályok ballagásával indult a nap, majd az udvaron búcsúztak végzőseinktől a hetedikesek, az elsősök és iskolánk igazgatója. A nyolcadikosok búcsúbeszédükben felidézték az elmúlt évek emlékeit, elbúcsúztak tanáraiktól, iskolánktól. Sok sikert kívánunk tanítványainknak a további tanulmányaikhoz.
Ez a nap a tanév zárásáról is szól, ezért emléklappal, oklevéllel díjaztuk kiemelkedő teljesítményt nyújtó diákjainkat. Gratulálunk minden diákunknak.
Ibolya néni zárszavával a 2025-2026-os tanév lezárult.
További képek a Galériában.

