Az utolsó tanítási nap a nyolcadikosok bolondballagásával kezdődött, majd az elmúlt hónapok iskolai versenyeredményeit díjaztuk.
Az iskola dicsőségkönyvébe aranytollal írták be nevüket azok a tanulók, akik megyei és országos versenyeken nagyon jó eredményt értek el.
Az „Álom-bukósisak” rajzpályázat eredményhirdetésére és a legjobb pályaművek díjazására is sor került.
Majd a DÖK-verseny eredményhirdetése következett, idén a 6.a osztály nyerte meg az egész évi versenyt.
Gratulálunk minden díjazottunknak.
További képek a Galériában.

